Festyn
SYSTEMY INŻYNIERYJNE
Praca

Pracownik Pionu Technicznego w branży sanitarnej

Miejsce pracy: Michałowice

Opis stanowiska

  • koordynowanie robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej głównie w zakresie zewnętrznych sieci wodociągowych, gazowych w tym stacje LNG, ciepłowniczych
  • sporządzanie dokumentacji technicznej
  • porządkowanie i archiwizacja dokumentacji budowy
  • współpraca z kierownikiem budowy, inżynierami budów oraz działem zakupów i logistyki
  • przeprowadzanie odbiorów w sposób przewidziany z procedurami jakościowymi

Wymagania

  • wykształcenia kierunkowego technicznego lub w trakcie studiów Inżynieria Środowiska, Lądowa lub kierunki pokrewne
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • dobrej znajomości obsługi MS Office, AutoCad  lub programy pokrewne
  • czynne prawo jazdy kategorii B – warunek konieczny

Oferujemy:

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • perspektywę wieloletniej współpracy i rozwoju osobistego

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz.883

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: praca@tgplus.pl

Kierownik - Inżynier Budowy w branży sanitarnej

  • nadzorowanie i koordynowanie robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej głównie w zakresie zewnętrznych sieci wodociągowych lub lądowej w specjalizacji budowa dróg,
  • prowadzenie dokumentacji budowy wraz z raportowaniem,
  • porządkowanie i archiwizacja dokumentacji budowy,
  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej,
  • współpraca z kierownikiem budowy oraz działem zakupów,
  • przeprowadzanie odbiorów w sposób przewidziany z procedurami jakościowymi.

Wymagania

  • wykształcenia kierunkowego: Inżynieria Środowiska lub kierunki pokrewne,
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • dobrej znajomości obsługi MS Office, AutoCad, Norma,
  • czynne prawo jazdy kategorii B – warunek konieczny,
  • mile widziane uprawnienia budowlane, nie jest to warunek konieczny.

Oferujemy:

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie,
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy,
  • perspektywę wieloletniej współpracy oraz rozwoju osobistego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: praca@tgplus.pl